Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна До уваги користувачів Статистична інформація Експрес випуски Публікації Інформація
для ЗМІ
Замовлення
статистичної інформації

Програмний комплекс "Погосподарський облік для сільських, селищних рад"


 Головне управління статистики у Черкаській області спільно з публічним акціонерним товариством "Інформаційно-аналітична агенція "Статінформконсалтинг" здійснюють співпрацю із реалізації проекту з запровадження автоматизованої інформаційної системи первинного обліку у місцевих радах. Проект передбачає автоматизацію робочого місця секретаря місцевої ради шляхом переходу від ведення звичайних погосподарських книг до ведення програмного комплексу - повноцінної електронної автоматизованої інформаційної системи погосподарського обліку.
 В межах даного проекту Головне управління статистики у Черкаській області пропонує усім бажаючим - сільським, селищним та міським радам Черкаської області послуги з запровадження програмного комплексу "Погосподарський облік для сільських, селищних рад".

 Послуги із запровадження програмного комплексу надаються на основі договору про надання послуг в галузі інформаційних технологій.

 Інформацію щодо надання послуг з запровадження програмного комплексу "Погосподарський облік для сільських, селищних рад" Ви можете отримати за наступними контактами:

  • тел. (0472) 33-89-60; 36-16-75;
  • факс (0472) 33-89-75;
  • E-mail:  • При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
     © 2018. Головне управління статистики.
    Дата останньої модифікації: 18 жовтня