Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Інформація для ЗМІ Замовлення статистичної інформації
Вийшли з друку економічні доповіді
З питань придбання доповідей
звертатись за тел. 33-89-59, кімната 702
....«Самооцінка населенням стану здоров'я та рівня доступності окремих видів медичної допомоги у Черкаській області у 2019 році»
Містить підсумки опитування членів домогосподарств щодо самооцінки стану здоров'я, наявності хронічних захворювань або проблем зі здоров'ям, впливу захворювань на повсякденну працездатність та життєву активність, інформацію щодо рівнів доступності медичної допомоги, можливості придбання ліків і медичного приладдя, а також причин, з яких вони виявилися недоступними. Доповідь містить показники народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому та розповсюдженості тютюнокуріння серед населення у віці 12 років і старшому.
....«Соціально-демографічні характеристики домогосподарств Черкаської області у 2019 році»
Містить інформацію щодо складу та типів домогосподарств (за місцем проживання, за наявністю та кількістю дітей, дорослих осіб у складі домогосподарств, за наявністю та кількістю працюючих осіб тощо), їхніх житлових умов, наявності та використання земельних ділянок, худоби, птиці та бджіл, а також щодо рівня освіти та статусу зайнятості членів домогосподарств та їхні антропометричні дані. Доповідь також містить підсумки опитування щодо ступеня задоволення домогосподарств своїми житловими умовами.
Інформація отримана за даними матеріалів вибіркових обстежень.
.... «Екологічна ситуація у Черкаській області»
У доповіді наведена інформація, яка характеризує техногенне навантаження на навколишнє природне середовище, зокрема, надходження шкідливих речовин у повітря від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, охорону та використання водних ресурсів, наявність, утворення та розміщення відходів. Окремі розділи доповіді висвітлюють економічні та екологічні показники ведення лісового та мисливського господарства, лісовий та заповідний фонд області, а також економічний механізм природокористування.
.... «Про соціально-економічне становище Черкаської області»
Відображає комплексний економіко-статистичний аналіз широкого кола оперативних показників розвитку області. Містить текстовий, табличний і графічний матеріали, сформований за наступними розділами: демографічна ситуація та соціальний захист, зайнятість та безробіття, доходи населення, правосуддя та злочинність, діяльність підприємств, внутрішня торгівля, капітальні інвестиції, сільське господарство, промисловість, будівництво, транспорт і зв'язок, послуги, зовнішньоекономічна діяльність, споживчі ціни, наука.
.... «Про соціально-економічне становище м. Черкаси»
Висвітлює оперативні показники соціально-економічного розвитку міста. Містить текстовий, табличний і графічний матеріали, сформований за наступними розділами: демографічна ситуація та соціальний захист, зайнятість та безробіття, доходи населення, діяльність підприємств, внутрішня торгівля, капітальні інвестиції, промисловість, будівництво, транспорт і зв'язок, послуги, зовнішньоекономічна діяльність.


При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
 © 2020. Головне управління статистики.
Дата останньої модифікації: 12 серпня