Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна До уваги користувачів Статистична інформація Експрес випуски Публікації Інформація
для ЗМІ
Замовлення
статистичної інформації
Вийшли з друку економічні доповіді
З питань придбання доповідей
звертатись за тел. 33-89-59, кімната 702
....«Про соціально-економічне становище м.Черкаси» за січень 2019 року
Щомісячне комплексне видання, яке містить дані про основні показники економічного та соціального розвитку району, міста. Показники оперативної звітності у порівнянні з попередніми періодами. наведено як по області в цілому, так і по районах та містах обласного значення.
....«Про соціально-економічне становище області» за січень 2019 року
Відображає комплексний економіко-статистичний аналіз широкого кола оперативних показників розвитку області. Містить текстовий, табличний і графічний матеріали, сформований за наступними розділами: промисловість, сільське господарство, капітальні інвестиції, будівництво, транспорт і зв'язок, послуги, зовнішньоекономічна діяльність, наукова та науково-технічна діяльність, внутрішня торгівля, ціни і тарифи, фінанси підприємств, доходи населення, ринок праці, демографічна та креміногенна ситуації.
.... «Стан здоров'я населення Черкаської області»у 2017 році
Містить підсумки опитування членів домогосподарств щодо самооцінки стану здоров'я, наявності хронічних захворювань або проблем зі здоров'ям, впливу захворювань на повсякденну працездатність та життєву активність, інформацію щодо рівнів доступності медичної допомоги, можливості придбання ліків і медичного приладдя, а також причин, з яких вони виявилися недоступними. Доповідь містить показники народжуваності дітей жінками у віці 15 років і старшому та розповсюдженості тютюнокуріння серед населення у віці 12 років і старшому.
.... «Екологічна ситуація у Черкаській області»
У доповіді наведена інформація, яка характеризує техногенне навантаження на навколишнє природне середовище, зокрема, надходження шкідливих речовин у повітря від стаціонарних та пересувних джерел забруднення, охорона та використання водних ресурсів, наявність, утворення та розміщення відходів. Окремі розділи доповіді висвітлюють економічні та екологічні показники ведення лісового та мисливського господарства, лісовий та заповідний фонд області, а також економічний механізм природокористування.


При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
 © 2019. Головне управління статистики.
Дата останньої модифікації: 20 березня