Державний Ком_тет Статистики України - Головне управл_ння статистики у Черкаськ_й област_

Головна Статистична інформація Експрес-випуски Публікації Інформація для ЗМІ Замовлення статистичної інформації
До уваги респондентів міст та районів Черкаської області!
  Усі форми державних статистичних спостережень та фінансову звітність Вам пропонується подавати:
 •   в електронному вигляді (детальна інформація розміщена на сайті Головного управління статистики у Черкаській області www.ck.ukrstat.gov.ua у розділі «Електронна звітність»).
 •   Окремо звертаємо Вашу увагу на безкоштовний сервіс для електронного звітування «КАБІНЕТ РЕСПОНДЕНТА», який розміщено на сайті Головного управління та Держстату.
 •   на паперових носіях (нарочним або поштою) на адресу Головного управління статистики у Черкаській області:
 • 18001, м. Черкаси, вул. ОстафіяДашковича, 39
  (на час дії карантину звіти залишати у боксі в холі Головного управління статистики)
  тел.: (0472) 33-89-70,(093)354-64-81, (093)354-64-41
  E-mail:
    Для отримання переліку форм державних статистичних спостережень, за якими повинно звітувати Ваше підприємство у поточному році, пропонуємо скористатися спеціальним сервісом «Пошук за кодом ЄДРПОУ», що розташований на головній сторінці нашого сайту. Бланки форм державних статистичних спостережень, які у разі потреби можна роздрукувати, представлено в розділі «Респондентам» підрозділі «Альбом форм державних статистичних спостережень». Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлені у зручному форматі в рубриці «Календар подання звітності».
    Звертаємо увагу, що отримати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Черкаській області можливо буде також за вищезазначеною адресою Головного управління статистики у Черкаській області. Довідкову інформацію з цього питання можна отримати за тел.: (0472) 33-89-71; (093)354-63-69. Більше інформації можна отримати у розділі «Діяльність Головного управління» → «Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України (ЄДРПОУ)»→ «Отримання інформації з ЄДРПОУ».
  Дякуємо за розуміння та подальшу співпрацю!


  При використанні статистичної інформації посилання на Головне управління статистики обов'язкове
   © 2022. Головне управління статистики.
  Дата останньої модифікації: 16 серпня